پایگاه تحلیلی - خبری جوان کاشان

پایگاه تحلیلی - خبری جوان کاشان

به جوان اهل کاشان میگویم تو بازمانده آن سلسله پُرافتخار دانش و معرفتی. آنها در زمان خود توانستند فقط شخص خود یا شهر کاشان و بلکه دانش را به مرحله بالایی برسانند. امروز هم جوان کاشانی، دانشجوی اهل کاشان، طلبه اهل کاشان، صنعتگر اهل کاشان، زن و مرد بااستعداد اهل کاشان، باید همان خط و همان راه و همان سلسله تمام‌نشدنی معرفت و دانش و استعداد را دنبال کند. مقام معظم رهبری 1380/08/20 در جمع مردم کاشان و آران و بیدگل

 

هر کس که در راه روشنگری فکر مردم، تلاشی بکند، از انحرافی جلوگیری نماید و مانع سوءفهمی شود، از آنجا که در مقابله با دشمن است، تلاشش جهاد نامیده میشود. آن هم جهادی که شاید امروز، مهمّ محسوب میشود. مقام معظم رهبری 1375/03/20 درجمع فرماندهان لشگر27 محمد رسول الله (ٌص)

این وبلاگ در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت روشنگری فکر مردم در مقابل دسیسه ها و هجمه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایجاد شده است. دراین وبلاگ سعی شده بدون هیچگونه وابستگی به جریان یا حزب سیاسی خاصی به بررسی و تحلیل مسائل ضروری در عرصه سیاسی و اجتماعی و اقتصادی جامعه بپردازیم. در ضمن تلاش می شود اخبار وبلاگ از منابع موثق تهیه و ارائه شود ولی در عین حال خود را از خطا مصون نمی دانیم. لذا از همه بازدیدکنندگان محترم تقاضا داریم پیشنهادات و انتقادات خود را در راستای کیفی سازی هر چه بیشتر وبلاگ از طریق بخش "تماس با جوان کاشان" ارسال نمایند.

ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ